Як доїхати?

“Вілла Кмеллер” розташована у передмісті Львова (10 хв. автомобілем та 15хв. громадським транспортом до центру міста – Оперний театр).

Громадським транспортом
До нас можна доїхати маршруткою №8 (кінцева зупинка на пл. Святого Теодора, біля розважального клубу “Міленіум”), зупинка в “Брюховичах” – “Біля могили”. Переходимо дорогу і рухаємося вулиці в гору, з правого боку залишається ресторан “Байка”. Третій поворот після “Байки” направо – на розі вулиці знаходить великий будинок – це і є  ”Вілла Кмеллер”, або маршруткою №22 (проїздить прямо біля “Вілли Кмеллер”), кінцева зупинка у Львові – пл.Святого Теодора, біля розважального клубу “Міленіум”.

Автомобілем
З центру міста
З центру міста рухаємось проспектом Чорновола (колишня вулиця 700-річчя Львова), повертаємо наліво у напрямку “Брюховичі”, при в’їзді в селище повертаємо в перший поворот наліво. Рухаємось вулицею вгору, з правого боку залишається ресторан “Байка”.Третій поворот після “Байки” направо – на розі вулиці знаходить великий будинок – це і є  ”Вілла Кмеллер”  

З київської траси
Після в’їзду у місто рухаємось прямо до кільця, на кільці повертаємо направо, далі знову рухаємося до кільця і знову повертаємо направо. Рухаємось проспектом Чорновола (колишня вулиця 700-річчя Львова), повертаємо наліво у напрямку “Брюховичі”, при в’їзді в селище повертаємо в перший поворот наліво. Рухаємось вулицею вгору, з правого боку залишається ресторан “Байка”.Третій поворот після “Байки” направо – на розі вулиці знаходить великий будинок – це і є  ”Вілла Кмеллер”  

З об’їзної дороги
Рухаємось у напрямку “Краківець”, біля заправки “WOG” звертаємо направо у напрямку “Брюховичі”, рухаємось до “Т”-подібного перехрестя і повертаємо направо по головній дорозі. Далі до залізничного вокзалу “Брюховичі” (з правої сторони). Біля вокзалу повертаємо наліво і рухаємось по головній дорозі до виїзду з селища. При виїзді з селища поворот направо. Орієнтир – навпроти повороту могила з кам’яним хрестом (з лівого боку відносно руху автомобіля). Рухаємось вулицею вгору, з правого боку залишається ресторан “Байка”.Третій поворот після “Байки” направо – на розі вулиці знаходить великий будинок – це і є  ”Вілла Кмеллер”  

 

Львів-Брюховичі, вул. Соснова, 34
тел.: +38 (032)234 62 42
тел.моб.: +38(093)7061277
E-mail: info@kmeller.com
booking@kmeller.com
Skype: kmeller.lviv
Координати GPS: 49.89536 , 23.95498

Реєстрація заїзду: 14.00 – 22.00
Реєстрація виїзду: 07.00 – 12.00