Click here to submit your review.


Submit your review
* Required Field

Oct 06, 2010 by Сергей и Наталья

Огромное спасибо Владиславу ! Отдыхали здесь в августе. Понравилось все - расположение, интерьеры, цены и самое главное - замечательное отношение к гостям. Теперь мы знаем точно, где стОит остановиться во Львове и рекомендуем всем друзьям, которые собираются посетить этот чудесный город.


Sep 28, 2010 by Oksana

Я ще навіть ніколи у Вас не гостювала, але вже чула стільки позитивних відгуків, що вирішила Різдво зустріти у Львові. Чекайте в гості


Jun 03, 2010 by Олег, Анна та Олександра

Пане Владиславе! Дякуємо за чудовий відпочинок на Трійцю та вихідні! Якщо коротко (для тих, хто ще має сумніви їхати сюди чи ні): затишно, тихо, недалеко до Львова, смачно та просто... приємно, що в Україні й досі є такі гостинні місцини як ця. А Вам процвітання та вдячних клієнтів


May 29, 2010 by Эльдар

Еще раз спасибо Вам за теплый прием, мы обязательно еще к Вам приедем и друзей привезем.


May 27, 2010 by Вика и Дима

Владислав и Светлана!!! Выразить наше восхищение словами очень тяжело! Большое спасибо за прекрасную домашнюю обстановку, которую Вы нам подарили, за Ваше внимание и гостеприимство! Находясь у Вас в гостях забываешь о всех жизненных трудностях и просто ОТДЫХАЕШЬ...
смело заявляю: получить максимум удовольствия от отдыха во Львове можно только остановившись в "Садибі Кмеллера"


May 06, 2010 by Юля та Андрій з дітками!

Щиро дякую за гостинність хозяїну!дуже зручне місце для тих хто мандрує з дітками!таке собі затишне Альпійське містечко з чистим повітрям!чудова атмосфера в домі і смачні сніданки!ми обов`язково повернемось!


Apr 13, 2010 by Гості з Києва:))

Ми були дійсно вражені гостинністю хазяїв і чарівністю цього місця!
Затишно, дуже комфортно, все чистенько прибрано, смачні сніданки! Рідкісний випадок, коли за невисоку плату можна отримати такий рівень послуг! Для всіх бажаючих усамітнитись і відпочити від великого міста - це найкращий варіант!
П.С. Навіть не вірилось в правдивість усіх відгуків на сайті, але "Садиба" перевищила всі очікування!
П.П.С. Вже розрекламували Вас половині знайомих
Процвітання Вам!


Apr 10, 2010 by Dima&Nina

Враження просто переповнюють!!! Нещодавно приїхали зі Львова. Відразу після нашого весілля вирішили побувати у цьому чарівному місті. Зупинку робили в "Садибі Кмеллера". Немає нічого більш чарівного, затишного, романтичного й комфортного, ніж ця садиба! А самі господарі - замінять Вам батьків під час відпочинку (як це було в нашій ситуації), бо на той час Владислав та Світлана були відсутніми, то нас дуже гарно приймали їх батьки - пані Марія та пан Мар`ян. Щиро ВАМ дякуємо за ВСЕ!!! Перерахувати, що було зроблено цими чудовими людьми під час нашого відпочинку, навіть не вистачить ні часу ні сил!.. Бажаємо Вам і всій Вашій родині успіхів, благополуччя та процвітання Вашій добрій справі!!! Ми точно знаємо, що ми зустрінемося ще не один раз і ми будемо вже не одні Та боїмося, що з Вашою гостинністю, смачними сніданками та чаєм біля каміну по вечорах, наступного разу нам доведеться або бронюватися у Вас якомого заздалегідь або Вам потрібно буде розширювати "Садибу Кмеллера""
З найкращими побажаннями до Вас Діма й Ніна!


Mar 10, 2010 by Андрій Степура

Хочу від душі подякувати Владиславу за справді домашню гостинність, за проявлену толерантність та колосальне сприяння у організації нашого відпочинку (ключ від краївки , поради).
Гарних Вам клієнтів, стрімкого розвитку бізнесу та значних прибутків!!!
Шановні майбутні гості Львову, повірте, Садиба Кмеллера - це те, що Вам потрібно!!!


Feb 11, 2010 by Любовь

Хочу от всей души поблагодарить Владислава за то, что наши ожидания от поездки не омрачились разочарованием нашего проживания в отеле. А даже наоборот!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! До центра 10 минут езды, а по дороге чудеснейший лес - едешь и успокаиваешься от красоты. А в отеле тебе все рады, тепло как дома. Отдых удался. Хотя отдых и был совмещен с полезным. Но в отеле мы действительно ощутили отдых.


Садиба Кмеллера , USA 4.9 5.0 48 48 Спасибо хозяевам гостиницы за помощь - выручили нас, когда за нами не пришло такси везти нас на Тер
Page:
12345