Дорогі гості!

Пропонуємо Вам відпочинок, спокій і багато цікавих легенд та бувальщин, пов’язаних з нашим рідним селищем та славним містом Львовом, яке вважається одним з найкращих в Україні за своїм архітектурним ансамблем, історичними пам’ятками, гостинним населенням та чудовим довкіллям, оспіваним не тільки українськими, але й світовими класиками.

Назва нашої вілли пов’язана з особою Валентина Кмеллера. Підприємця, який 1599 року побудував перше велике переробне підприємство у Брюховичах, а саме папірню, або паперову фабрику. За іншими переказами папірник Кмеллер ще 1590 року постачав свою продукцію не тільки до Львова, але й до Києва, Кракова та інших міст тодішньої Європи. Що можна сказати однозначно, це те, що саме діяльність цієї людини сприяла бурхливому розвитку селища. За деякими легендами папірня Кмеллера знаходилася саме на тому місці, де зараз розташована “Вілла Кмеллер”.

«Вілла Кмеллер» - це те місце, де кожен подорожуючий зможе зупинитися, відпочити і отримати незабутні враження.Ми прагнемо створити умови, за яких кожен наш гість почуватимете себе, як вдома. Вашій увазі пропонуються затишні кімнати з душем, туалетом, телебаченням, холодильником, Інтернетом (Wi-Fi), а також велика камінна зала, де можна насолоджуватися спокоєм під час довгих вечорів сидячи біля каміна.

Якщо Ви вперше у Львові, ми будемо раді допомогти зробити Ваш відпочинок цікавим і насиченим. Відчуйте Львів у всіх його проявах.

Будемо раді бачити Вас нашими гостями!

 

Львів-Брюховичі, вул. Соснова, 34
тел.: +38 (032)234 62 42
тел.моб.: +38(093)7061277
E-mail: info@kmeller.com,
booking@kmeller.com
Skype: kmeller.lviv
Координати GPS: 49.89536 , 23.95498